Hakkımızda

DNG Çelik 2007 yılında İnşaat Mühendisi Yusuf Yüce tarafından kurulmuştur.Firmanın kuruluş amacı uzay çatı ve çelik konstrüksiyon sistemleri konusunda yurtiçi
Hakkımızda
DNG Çelik
2007'den Günümüze

DNG Çelik 2007 yılında İnşaat Mühendisi Yusuf Yüce tarafından kurulmuştur.Firmanın kuruluş amacı uzay çatı ve çelik konstrüksiyon sistemleri konusunda yurtiçi ve yurtdışına proje,imalat ve montaj olarak hizmet vermektir.Uzay çatı sistemleri ve yapısal çelik konstrüksiyon alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi

Dng Çelik, İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında üretim yapmaktadır.Teknis ofis ve yönetim birimleri de aynı tesiste bulunmaktadır. Teknik ofisimiz,uzay çatı ve çelik yapı sistemlerinin projelerini , en son şartname ve normlara göre tekliflendirmek ve imalat projesi haline getirmekte uzmanlaşmıştır.

DNG Çelik Yapı ve Uzay Kafes Sistemleri İnşaat Sanayi
Fabrikamız, en hassas şekilde üretim yapacak makinalara sahip olup,uzun zamandır birlikte çalışan ekibiyle hizmet vermeye devam etmektedir.Üretimde,fason imalat yaptırmadan ,tüm imalat kalemlerini bünyemizde çözmeyi başarmıştır.
Türkiye dışında da birçok ülkeye ihracatımız devam etmektedir. İhracat yaptığımız ülkeler; Katar, Kuveyt, Mısır, KKTC, Suudi Arabistan, Irak, Birleşik Arap Emirlikleri, Afganistan, Türkmenistan, Kazakistan, Yunanistan, Azerbaycan, Özbekistan gibi ülkelerdir.